İnşaat Firmaları İçin

İnşaat şirketlerini ve bağımsız yüklenicileri bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz.

Uzmanlarımız yaklaşan bir proje için ayrıntılı bir plan ve tam görselleştirme geliştirmeye hazır. Düzenli ortak-müşterilerimiz, ortaklaşa uygulanan her proje için mevcut tazminattan yararlanabilirler. Hem ana yüklenici hem de alt yüklenici olarak hareket etmeye hazırız

Teklifimiz

Açılır kapanır tente pergolaları terasların gölgelenmesi için ideal çözümdür. Destekleyici yapı sarmaşık bitkileri için temel olarak kullanılabilir. Restoranlarda bu pergolalar yazlık alanda benzersiz tarza sahip bir alan oluşturmak için kullanılabilir.

Neyden yapılmış?

Geri çekilebilir panjurlu çatıya ve sürgülü cam duvarlara sahip Alüminyum Pergola, Alüminyum destek direklerinden ve kılavuz raylı vinil benzeri kompozit malzemeden tenteden yapılmıştır. Kompozit tente, 15' genişliğinde ve 26' uzunluğundan fazla olmayan bir açıklıkla kılavuz raylara sabitlenir. Yaygın olarak kullanılan geri çekilebilir tentelerle karşılaştırıldığında, daha güçlü bir malzemeye sahiptir ve daha fazla ve daha güçlü bağlantı noktalarına sahiptir.

Bu nedenle daha güvenilir ve rüzgara dayanıklı kabul edilir. Pergola'nın geri çekilebilir tente kısmında ağırlıklı olarak çok yüksek yoğunluklu PVC kullanılmaktadır. Malzeme suya dayanıklıdır ve yapı su geçirmezdir. Alanda daha konforlu bir atmosfer yaratmak için güneş ışığını kısmen veya tamamen engelleyebilir..

Danışma

Her ev, ofis, restoran, kafe ve diğer tesisler özeldir, teras projesi seçerken bireysel bir yaklaşım gerektirir. Schildr Güneş Odası ve Kış Bahçeleri uzmanları, dış mekan çözümleri ve inşaatı için en yeni malzemeleri ve güneşlenme odası, pergola kurulumuna yönelik teknolojileri size anlatacak, beklentilerinizi ve olasılıklarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

Uzmanlarımızın isteklerinize gösterdiği özen, dakiklik, nezaket ve profesyonellik, teras muhafazanızın tasarımında ve yapımında bizi öne çıkarıyor.

Schildr'in danışman yöneticisiyle şunları tartışabilirsiniz:

  • Pergola veya kış bahçesi projenizin dış görünümü
  • Terasınızın tasarımı ve düzeni
  • Teraslarınız için ek ekipmanlar – çitler, tenteler, mobilyalar ve aydınlatma
  • Bir uzmanın ölçüm almak için gelebileceği zamanı tartışın
  • ÜCRETSİZ bir tahmin ve tasarım dokümantasyonu almak için
Konuşalım
Lütfen adınızı giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz
Lütfen telefonunuzu girin
Lütfen E-postanızı girin
Lütfen bir ülke seçin
Lütfen şehrinizi girin
Lütfen posta kodunuzu giriniz

Schildr ile bağlantıda kalın

En son güncellemeleri almak için bültenimize kaydolun.
Lütfen E-postanızı girin