Build Your Own

SCHILDR Türkiye web sitesine hoş geldiniz!

Hangi iklimde yaşarsanız yaşayın, 365 gün doğanın dinginliğini, enerjisini ve güzelliğinin keyfini çıkartın.

BİZ, DIŞ MEKANLARDA GERÇEK RAHATLAMAYI DENEYİMLEMEK İSTEYEN HERKES İÇİN KALİTELİ ÜRÜNLER ÜRETİYORUZ.

Schildr tüm yıl boyunca dış mekan kullanımına imkan veren size özel çözümler üretmekte uzmanlaşmış yenilikçi bir şirkettir. Glass Construction LLC olarak 2007’de kurulan Schildr Birleşik Devletler pazarına 2016’da yeni ticari markasıyla Massachusetts’den adım atmıştır. 2018’de BDNY Fuarına katılan şirket kısa bir süre sonra New York’a taşınmıştır. O zamandan beri, Schildr bölgesel iş ortakları ve dağıtıcıları ile dış mekan çözümlerini tüm ülkenin hizmetine sunmaktadır.

Ağustos 2020’de tüm Birleşik Devletler’deki iş ortağı müteahhitlere ve son kullanıcılara daha kısa sürede teslimat yapabilmek amacıyla sürgülü cam kapılı kış bahçesi / solarium sistemlerini New Jersey’de Mahwah’a taşımıştır. SCHILDR’ın esas hedefi en yüksek kalitede uzmanlaşmaktır.

Detaylı
 

Dış mekan alanınızın tüm potansiyelini kullanmak istermisiniz?

Bilgi Al / Araştır
 
Tüm Projeler
 
Claudia Amboss

Westchester / New York

Claudia Amboss

İnternette böyle bir şey sipariş ederken biraz şüpheliydim, ama bu harika. İyi tasarlanmış, üretilmiş ve sağlamdır.

Kenny Couillard

West Islip / New York

Kenny Couillard

Bu harika, aynı zamanda korkuluk ve tente. Hava yağmur yağdığında fazladan bir odamız var. rüzgar veya adamcağız. Bunu kesinlikle arkadaşlarıma, hatta evime gelen diğer insanlara tavsiye edeceğim.

Jessica Bruna

Short Hills / New Jersey

Jessica Bruna

Ürün için doğru fiyattır. Doğru fiyatlandırılmasından etkilendim. İkincisi, panjurlardaki esneklik bununla sadece kısmi bir açılma elde ederseniz, tam bir fırsat elde edersiniz. Işıkların vinil ile nasıl olduğunun ve tamamen açıkken nasıl göründüğünün birleşimi, iyi görünüyor.

Mutlu müşteriler

left arrow
right arrow

Değerlendirme ve Derecelendirme

Left Arrow Right Arrow
Kenny Couillard
Kenny Couillard

West Islip / New York

"When I saw the pergola, I thought, this is great, it is a railing and awning at the same time! We now have an extra room when the weather gets rainy, windy, or buggy. I would definitely recommend it to friends or anyone who came to my house. "

Claudia Amboos
Claudia Amboos

Westchester / New York

"I did this project for a client, I am a designer. After research, estimates, and a thorough review of references of 4 other companies that do this type of pergola, I chose you guys. We were totally focused on the louvered system that has lights and can be opened or closed to exact shading preferences. I would certainly recommend it to other clients. It adds value by adding a room to your house that you can use all year long."

Joseph Settepani
Joseph Settepani

Bruno’s Bakery / New York

"Pergolanın güzel yanı, dış mekana farklı bir görünüm vermesidir. Biraz Avrupa'da olduğunuzu hissettiriyor. Öyleyse gittiğimde öğle yemeği molamda orada oturuyorum ve her şey ve orada oturan müşteriler görüyorum, bu bana biraz Akdeniz'de bir yerde olduğumu hatırlatıyor."Got a question? Ask Us

  • Please enter your details to continue chat with our support.